Rajdy  »  Imprezy amatorskie  »  Winter Rally zaprasza na start
KJS

Winter Rally zaprasza na start

2012-01-26 - Ł. Łuniewski     Tagi: Zapowiedzi, KJS
Automobilklub Centrum serdecznie zaprasza wszystkich kierowców, amatorów jak i zawodników licencjonowanych (w klasie Gość), do udziału w VIII edycji „Winter Rally 2012”, która rozegrana zostanie w dniu 29 stycznia 2012 - niedziela.

Impreza zgodnie z tradycją będzie jednodniowa. Na ok. 80 km trasie rozegranych zostanie 10 prób sportowych, na wyłączonych z ruchu placach, drogach, uliczkach, o max. długościach. Nawierzchnie utwardzone: asfalt, beton, trelinka, prawdopodobnie ośnieżonych jak przystało na "Winter Rally". Wyznacznikiem trasy w większości będą stałe pkt. tj: krawężniki, ogrodzenia, słupy. Wszystkie próby bardzo czytelne w nawigacji. Jak co roku przed rajdem pokażemy na stronie zdjęcia nawierzchni. Firma TEDEX oraz Automobilklub Centrum zapraszają wszystkich niezdecydowanych zawodników do zapisywania się do dodatkowych Pucharów: TEDEX WRC i TEDEX 126p.

W imprezie może wystartować praktycznie każdy, kto ma prawo jazdy, pilota z ukończonym 18 rokiem życia, zarejestrowany samochód z ważnym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC i NNW, dwa kaski (mogą być typu motocyklowego ) oraz, oczywiście żyłkę sportową. Oprócz rywalizacji sportowej, przyjemnego spędzenia czasu, jest możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w bezpośredniej rywalizacji zarówno w klasach uzależnionych pojemnością silnika, jak i klasyfikacji generalnej.

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie ważnego prawa jazdy, samochodu z ważnym przeglądem technicznym, aktualnym ubezpieczeniem OC i NNW, Pilota, który ukończył 18 lat, 2 kasków, oraz chęć spędzenia wolnego czasu w miłej, towarzyskiej sportowej atmosferze.

Uroczyste rozdanie nagród - Tor kartingowy - Pole Position Warszawa Ursynów Wieczorem „Super Sprint - Pole Position” o Puchar Prezesa Automobilklubu.
Zgłoszenia przyjmowane są elektronicznie przez stronę internetową. Komplet informacji i szczegółów: www.ak-centrum.pl

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Cupra zapowiada nowy koncept


źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Winter Rally zaprasza na start