Rajdy  »  Imprezy amatorskie  »  Druga seria Królewskich Szkoleń Rajdowych
KJS

Druga seria Królewskich Szkoleń Rajdowych

2012-01-31 - Ł. Łuniewski     Tagi: Zapowiedzi, KJS, Królewskie Szkolenia Rajdowe
Automobilklub Królewski serdecznie zaprasza na 2 serię Królewskich Szkoleń Rajdowych 2012 (KSR). Kontynuujemy serię imprez mających na celu podnoszenie umiejętności techniki jazdy, na zamkniętym, zabezpieczonym terenie, bez zbędnych formalności. Wystarczy na miejscu podpisać gotowe oświadczenie i JAZDA! Tak samo jak poprzednio na KSR nie będzie pomiaru czasu, nie będzie nagród rzeczowych, nie wyłaniamy zwycięzcy. Celem jest tylko dobra zabawa i testowanie swoich umiejętności oraz możliwości swojego auta, w bezpiecznych warunkach. UWAGA! Nie dzielimy aut na klasy, tak jak to zazwyczaj odbywa się na innych imprezach, możemy jednak mierzyć czas do wiadomości załogi.

Zbiórkę planujemy o godzinie 10.30, 5 Lutego 2012r. w Modlinie (patrz mapka na dole strony). Tam odbędzie się odbiór administracyjny i Badanie Kontrolne. Testy zaczynamy o godzinie 11-ej od zapoznania z trasą. W zależności od ilości zawodników ustalimy grupy i kolejność startów.
Na miejscu ustawimy 1 dłuższą trasę lub 2 mniejsze w zależności od rodzaju aut jakie zgłoszą się na imprezę. Jak już się przyzwyczaicie do trasy to zrobimy 15 minutową przerwę na odpoczynek, a my w tym czasie trochę namieszamy na trasie, w końcu chcemy się uczyć jeździć, a nie uczyć trasy. Na to szkolenie znów zaprosiliśmy instruktorów z firmy AutoMoto Sport Grzebieluch. Tak samo jak poprzednio instruktor wsiada do auta i na bieżąco mówi co robić. Cała impreza będzie sfotografowana oraz sfilmowana. Serdecznie zapraszamy widzów chętnych śledzić zmagania kierowców, będą dostępne specjalne miejsca z których będzie bardzo dobrze widać cały teren.

W imprezie może wziąć udział każdy , kto spełnia poniższe warunki.

Posiada:
• ważne prawo jazdy
• dowodu rejestracyjnego z ważnym badaniem technicznym
• pozwolenia właściciela na użycie auta jeśli nie będzie obecny
• gaśnicę samochodową
• kask lub kaski, jeśli jedzie z nami pilot (tylko podczas przejazdu)
• ważne ubezpieczenie OC oraz NNW (proszę sprawdzić czy ubezpieczyć wydrukował informację o posiadaniu NNW na certyfikacie, jeśli nie trzeba zabrać umowę w której to będzie wypisane)
• sprawne auta (brak wycieków płynów, nie sprawnych hamulców, układu kierowniczego itd... )

Dane imprezy:
Termin: 5 Lutego 2012 (niedziela) godz 10:30
Miejsce: Plac przy lotnisku Modlin
Odbiór Administracyjny i BK: godzina 10.30 - 11:00
Rozpoczęcie imprezy: godzina 11.00
Liczba uczestników: maks 30 załóg.
Wpisowe: 130 zł (członkowie AK Królewskiego 110 zł)
osoby które nie chcą pomocy instruktora, a chcą doskonalić jedynie swoje umiejętności poprzez jazdę, płacą: 100zł (klubowicze 80zł)

Uprzejmie prosimy o dokonywanie wpłat przelewem na konto AK-Królewskiego w:

Credit Agricole (dawny Lukas Bank) 82 1940 1076 3053 2267 0000 0000, lub wpłata gotówkowa podczas odbioru administracyjnego. W przypadku dokonania przelewu prosimy o posiadanie przy sobie potwierdzenia wpłaty. Ilość miejsc ograniczona, osoby chcące płacić na miejscu w dniu imprezy nie mają zagwarantowanego miejsca startowego.

Osoby rejestrujące się 2 dni przed imprezą proszone są o wpłacanie gotówki już w dniu imprezy.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Cupra zapowiada nowy koncept


źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Druga seria Królewskich Szkoleń Rajdowych