Rajdy  »  Imprezy amatorskie  »  Walim Rajdowy po KJS Mistrz Jeleniej Góry
KJS Mistrz Jeleniej Góry fot. Mariusz Szczepaniak

Walim Rajdowy po KJS Mistrz Jeleniej Góry

2012-04-04 - Ł. Łuniewski     Tagi: KJS
Zawodnicy Walimia Rajdowego po organizacji Walimskiej Wiosny 2012 postanowili tym razem zmierzyć się ze startującymi w ich imprezach kierowcami na trasach KJS Mistrz Jeleniej Góry, który stanowił pierwszą rundę Dolnośląskich Mistrzostw Okręgu.

Zarówno Radosław Mikulski jak i Mateusz Łuczak pojawili się na liście zgłoszeń w klasie 3. Obaj kierowcy postanowili sprawdzić się za kierownicami Opli Corsa. Lepiej z walki z dwunastoma rywalami wyszedł Mikulski, który wywalczył trzecie miejsce notując przy okazji najlepsze czasy na trzech próbach sportowych.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku, jaki osiągnęliśmy w niedzielę w KJS Mistrz Jeleniej Góry. Końcowy wynik był dla nas niemałym zaskoczeniem, nastawialiśmy się na to, aby przejechać wszystko płynnie, bez zbędnych strat czasowych i błędów, jak widać przyniosło to bardzo fajny rezultat. Zdobyliśmy pierwsze punkty do DMO, co jest bardzo ważne gdyż planujemy walkę o jak najwyższą lokatę w tej klasyfikacji na koniec sezonu. Chciałem podziękować sponsorom - Pensjonat i Bar pod Przełęczą oaz firmie TEDEX za pomoc, bez której start nie byłby możliwy. Przed nami KJS o Puchar Dziekana, na który serdecznie zapraszam - mówił Mikulski. Na czwartym miejscu zmagania zakończył Mateusz Łuczak pilotowany przez Karola Łuczaka. Walimskiej załodze zabrakło do zespołowego kolegi 12,2 sekundy.

Niestety nie udało nam się uniknąć problemów technicznych, które spowodowały rozproszeni na dwóch pierwszych pętlach, jednak zadowala nas czwarte miejsce. Mówi się, że czwarte jest najgorsze, nie mniej w naszej sytuacji patrzymy na to, że jest to czwarte miejsce w klasie i z Jeleniej Góry przywozimy pięć cennych punktów do klasyfikacji Dolnośląskich Mistrzostw Okręgu, które w tym roku są dla nas priorytetem. Więc piłka w grze, za dwa tygodnie Puchar Dziekana, na który postaramy się wyeliminować już problemy z elektryką i lepiej przygotować samochód. W tej pierwszej jak i w kolejnych rundach DMO wspierają nas Geovita-Centrum Konferencji i Rekreacji w Jugowicach, Szkoła Jazdy Prolog z Wałbrzycha, oraz główny sponsor naszej grupy firma Tedex producent szerokiej gamy olejów i środków smarnych - komentował Łuczak.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Cupra zapowiada nowy koncept


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Walim Rajdowy po KJS Mistrz Jeleniej Góry