Rajdy  »  Mistrzostwa Polski  »  Aktualności  »  RSMP: Grzyb może ominąć trzy następne rajdy
Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

RSMP: Grzyb może ominąć trzy następne rajdy

2018-04-23 - G. Filiks     Tagi: Grzyb, RSMP, Rajd Świdnicki-KRAUSE
Grzegorz Grzyb przewodzący klasyfikacji generalnej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski raczej nie powalczy o drugi w karierze tytuł, ze względu na planowane ominięcie następnych rund sezonu.

Mistrz z 2016 roku minionego weekendu wygrał inaugurację tegorocznej edycji RSMP, czyli Rajd Świdnicki-KRAUSE (mimo problemów z ustawieniem swojej Skody Fabii R5).

Ale na mecie przekazał, że według obecnych ustaleń ma nie wystartować w trzech kolejnych eliminacjach - Rajdzie Dolnośląskim, Rajdzie Nadwiślańskim i Rajdzie Śląska.
„Chciałbym bardzo pojechać sobie gdzieś jeszcze jakiś rajd w Polsce oprócz tego co mam zaplanowane, ale na dzień dzisiejszy pojawimy się dopiero w Rzeszowie". - powiedział. „Także fajnie, że jesteśmy liderami, ale z drugiej strony pewnie będziemy się przyglądać i kibicować kolegom na pozostałych rundach".

Faworytem sezonu wydaje się zatem Jakub Brzeziński, który ukończył Rajd Świdnicki-KRAUSE na drugim miejscu. Grzyb niemniej jednak niekoniecznie musi stać na straconej pozycji. Wspomniany przez niego Rajd Rzeszowski będzie podwójnie punktowany, podobnie jak Rajd Polski, który zakończy sezon. W nim również weźmie udział.

W międzyczasie RSMP rozegra jeszcze rundę na Litwie - Rajd Elektrenai.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Xenon Racer - zwiastun z Dubajem i Szanghajem


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

RSMP: Grzyb może ominąć trzy następne rajdy