Rajdy  »  Mistrzostwa Świata WRC  »  Aktualności  »  Jari Matti Latvala: Zmiana stylu jazdy albo brak zwycięstw
Rajd Szwecji 2013

Jari Matti Latvala: Zmiana stylu jazdy albo brak zwycięstw

2013-02-11 - P. Krupka     Tagi: Latvala, Rajd Szwecji, WRC
Dwukrotny zwycięzca Rajdu Szwecji Jari Matti Latvala nie był zbyt zadowolony po tegorocznej edycji, w której przegrał walkę o podium, ostatecznie zajmując czwarte miejsce. To dla Fina pierwsze punkty w tym sezonie, ale Latvala uważa, że potrzebuje czegoś więcej, by dotrzymać tempa jakie prezentuje na razie Sebastien Ogier.
Rajd Szwecji 2013Rajd Szwecji 2013
"Moja jazda nie była zbyt dobra w ten weekend. Ale jestem szczęśliwy z powodu całego zespołu Volkswagena. Odniesienie zwycięstwa na tak wczesnym etapie debiutanckiego sezonu jest czymś wyjątkowym. Wolałbym jednak stanąć na podium - i było to możliwe w Rajdzie Szwecji w Polo R WRC. jednak wciąż muszę nieco zaadaptować mój styl jazdy. Wielkie słowa uznania dla mojego partnera zespołowego Sebastiena Ogiera, który pokazał, jakie mamy możliwości. Był zachwycający przez cały weekend. Zrobię wszystko co w mojej mocy, by w kolejnych rajdach utworzyć z nim silną parę." - powiedział Latvala po czwartym miejscu w Szwecji.
Rajd Szwecji 2013Rajd Szwecji 2013
Na swoim profilu na Facebooku Latvala dodał jeszcze: "Zdałem sobie sprawę, że muszę nieco zmienić styl jazdy jeśli chcę walczyć o zwycięstwa. Mój wcześniejszy styl jazdy tutaj nie zadziała. Muszę być bardziej precyzyjny. Teraz zauważyłem, że auto sprawia wrażenie dużo bardziej miękkiego, ale trzeba to zaakceptować."Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
3

Komentarze do:

Jari Matti Latvala: Zmiana stylu jazdy albo brak zwycięstw

Jari Matti Latvala: Zmiana stylu jazdy albo brak zwycięstw
Toolbox 2013-02-12 07:08
Jedno jest pewne mamy nowego przyszłego lidera WRC - Sebastiena Ogiera, team Volkswagena zbudował doskonałe auto i jak widać po wynikach dobrał śietnych i rozwojowych kierowców.
Jari Matti Latvala: Zmiana stylu jazdy albo brak zwycięstw
vaginus 2013-02-12 11:07
dokładnie, szkoda tylko,że "zniszczyli" go w citroenie. Ciekawe jakby wyglądała teraz rywalizacja Loeb-Ogier. Ogier teraz jest w wysmienitej formie, Loeb ma dość...
Jari Matti Latvala: Zmiana stylu jazdy albo brak zwycięstw
B.U.S. 2013-02-13 22:17
Te waginus. Loeb ma dość tych wiecznych żółtodziobów i znudziło mu się kolekcjonowanie kolejnych tytułów pod rząd i śrubowania rekordów do których te kozie bubki nigdy nie zbliżą się nawet w połowie.
Podobne: Jari Matti Latvala: Zmiana stylu jazdy albo brak zwycięstw
Podobne galerie: Jari Matti Latvala: Zmiana stylu jazdy albo brak zwycięstw
Najczęściej czytane w tym miesiącu
Tapety na pulpit