Rajdy  »  Mistrzostwa Europy  »  Aktualności  »  Michał Kościuszko czwarty w Rajdzie Polski
Michał Kościuszko

Michał Kościuszko czwarty w Rajdzie Polski

2013-09-16 - P. Krupka     Tagi: Rajd Polski, Kościuszko, ERC

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak jadący w barwach Grupy LOTOS ukończyli LOTOS 70 Rajd Polski na 4. miejscu. Zwycięzcą został Kajetanowicz przed Bouffier (+23.3) i Kopeckim (+1:28.4).
 
Mój udział w tym rajdzie stał na włosku i do końca nie było wiadomo, czy wystartujemy. Dla mnie sukcesem jest to, że udało się nam wystartować i przejechać cały rajd z poważnym urazem. Nie wyobrażam sobie, że mogłoby mnie zabraknąć. Niestety z powodu problemów ze wspomaganiem nie udało się nam wsiąść do pociągu kierowców walczących o zwycięstwo, bo już na drugim oesie zostaliśmy przystopowani przez nie działające wspomaganie. Jedyne, co mogliśmy dzisiaj zrobić to powalczyć o awans i wskoczyć na 4. miejsce." "Serdeczne gratulacje dla Kajtka i Jarka, którzy zdobyli kolejne mistrzostwo i zaprezentowali świetne tempo wygrywając Rajd Polski. Gratuluję Grupie Lotos rewelacyjnej sportowej imprezy na światowym poziomie, którą przygotowali dla kibiców i zawodników. Chciałbym również podziękować dwóm osobom, bez których mój start nie byłby możliwy - dr Robertowi Śmigielskiemu z Carolina Medical Center i Arturowi Pawłowskiemu z Rehaorthopdica.”- powiedział Michał na mecie LOTOS 70. Rajdu Polski.
 
„Cieszę się, że Michała plecy wytrzymały trudy tego rajdu. Jeszcze dwa tygodnie temu nie było wiadomo, czy uda się nam wystartować. Rajd był taki, jak się zapowiadał, pasjonujący z walką do ostatniego oesu, która zelektryzowała kibiców. Oczywiście startując marzyliśmy o tym, aby być na podium. Niestety dwukrotna awaria wspomagania pozbawiła nas tej możliwości. Gratuluję Kajetanowi i Jarkowi wygranej w Rajdzie Polski i tytułu Mistrza Polski.” - powiedział na mecie Maciek Szczepaniak
 
Kolejnym startem załogi LOTOS Rally Team w Mistrzostwach Świata będzie Rajd Wielkiej Brytanii.
 
Strategicznym partnerem zespołu LOTOS Rally Team jest Grupa LOTOS. Partnerami wspierającymi starty Michała Kościuszko są także marka paliw LOTOS Dynamic, marka olejów silnikowych LOTOS oraz marka Red Bull. Wsparcie medialne zapewnia RMF FM oraz TVP Sport.
Michał KościuszkoMichał Kościuszko

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
24h Le Mans 2018 - highlights


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Michał Kościuszko czwarty w Rajdzie Polski