Rajdy  »  Grzyb będzie miał nowego pilota
Grzyb będzie miał nowego pilota

Grzyb będzie miał nowego pilota

2017-01-10 - G. Filiks     Tagi: RSMP, Grzyb
Mistrz Polski w rajdach samochodowych Grzegorz Grzyb zmienia pilota na sezon 2017.

Robert Hundla, który pomógł 40-latkowi wygrać zeszłoroczną edycję RSMP, poinformował na Facebooku o zakończeniu współpracy z wrocławianinem.

„Nowy rok, nowe możliwości, nowe wyzwania... To było naprawdę owocne 10 lat ciężkiej pracy, wielu wyrzeczeń, wielu sukcesów, radosnych chwil, ale też tych gorzkich momentów... Finalnie bilans jest absolutnie po stronie dodatniej! Zjedliśmy z Grzybkiem beczkę soli, znamy się jak łyse konie, żaden odcinek - nawet ten najtrudniejszy nie był nam straszny, ale kiedyś przychodzi ten moment, że trzeba podjąć jakąś męską decyzje i skręcić w jaką inną nieznaną drogę, która będzie prowadzić do nowych celów... Grzybku dziękuję Ci za te tysiące kilometrów odcinków specjalnych, za te dziesiątki tysięcy zakrętów, po których wiozłeś mnie bezpiecznie jak mało kto!!! Za te setki uśmiechów jakie wywołałeś na mojej twarzy... Mam nadzieję, że zrealizujesz swoje plany, osiągniesz kolejne mety w najlepszym możliwym stylu!!! Trzymam kciuki i powodzenia!!!!" - napisał. Grzyb w tym roku ma już nie startować w RSMP, a w Rajdowych Mistrzostwach Europy (ERC).

Hundla w swojej 16-letniej karierze pilota siedział na prawym fotelu jeszcze między innymi u Leszka Kuzaja, czy u Roberta Kubicy.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
24h Le Mans 2018 - highlights


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Grzyb będzie miał nowego pilota