Rajdy  »  Mistrzostwa Świata WRC  »  Aktualności  »  Latvala rozczarowany utratą kolejnych punktów do Ogiera
Jari-Matti Latvala w sezonie 2014

Latvala rozczarowany utratą kolejnych punktów do Ogiera

2014-06-09 - P. Krupka     Tagi: Latvala, Rajd Sardynii, WRC, Ogier
Jari Matti Latvala jak można się spodziewać, nie jest zadowolony z wyniku Rajdu Sardynii. Fin stanął na podium, ale wcześniej znajdował się na prowadzeniu i gdyby nie uderzył kołem w kamień, być może udałoby się dowieźć je do mety, odrabiając przy tym kolejne punkty do Sebastiena Ogiera. Francuz jednak nie dał się "złamać" i wygrał kolejny rajd w tym sezonie. "Nie mogę być zbyt zadowolony z trzeciej pozycji. Prowadziliśmy od piątku i mieliśmy duże szanse na zwycięstwo. Niestety, sobotnia pomyłka i jej rezultat w postaci przebitej opony pozbawiła nas jakichkolwiek nadziei na wygraną." - powiedział po zakończeniu rajdu Latvala.
Rajd Sardynii 2014 - podsumowanie rajdu 
"W niedzielę próbowaliśmy jeszcze złapać Madsa Ostberga, ale jego prowadzenie było zbyt duże. Jednak zdobyliśmy dwa dodatkowe punkty na Power Stage. Mieliśmy bardzo dobre, tempo, co do tego nie ma wątpliwości. Ten wynik oczywiście nie ułatwia nam sytuacji w mistrzostwach, ale wciąż mamy przed sobą siedem rajdów. Musimy się na nich skupić." - dodał Fin.
Jari-Matti Latvala w sezonie 2014Jari-Matti Latvala w sezonie 2014
Różnica między duetem Volkswagena wzrosła z 24 do 33 punktów. Oznacza to, że nawet mimo kompletu Latvali w Rajdzie Polski i zera punktowego Ogiera, to Francuz pozostałby liderem mistrzostw świata.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Latvala rozczarowany utratą kolejnych punktów do Ogiera