Rajdy  »  Mistrzostwa Polski  »  Aktualności  »  Tomasz Gryc: Z tempa jesteśmy bardzo zadowoleni
Tomasz Gryc

Tomasz Gryc: Z tempa jesteśmy bardzo zadowoleni

2012-09-09 - Ł. Łuniewski     Tagi: RSMP, Rally Kosice, Gryc
Tomasz Gryc i Michał Kuśnierz zajęli 5 miejsce w klasie 6 podczas 38. Rajdu Koszyc. Załoga po piątkowej awarii samochodu, wystartowała do II etapu rajdu z założeniem walki o zwycięstwo w klasie. Udało się! Gryc-Racing wygrał sobotnie zmagania w klasie 6 (RSMP) oraz zajął 2 miejsce w klasyfikacji MSR-2, ustępując jedynie załodze Nagy-Kusnier o 8,5 sekundy. Tomasz Gryc i Michał Kuśnierz na mecie rajdu cieszyli się również z 2 miejsca w klasyfikacji Citroën Racing Trophy Polska! Po wczorajszej awarii założyliśmy sobie z Michałem, że sobota musi być nasza. Udało się! - z dużą przewagą czasową wygraliśmy klasę 6 w RSMP. W klasyfikacji całego rajdu zajęliśmy 5 miejsce w swojej klasie oraz 2 miejsce w klasyfikacji Citroën Racing Trophy Polska. Nie zrealizowaliśmy swoich założeń do końca. Z tempa jesteśmy bardzo zadowoleni, pokazaliśmy bezbłędną i szybką jazdę. Brakło trochę szczęścia, aby wywieźć komplet punktów. Była realna szansa na wygranie „ośki”. Teraz czeka nas występ na Verva Street Racing - 15 września. Będzie duża niespodzianka - we wtorek 11 września 2012 na profilu facebook.com/GrycRacing ujawniamy barwy rajdówki! - komentuje Tomasz Gryc.

Jesteśmy na mecie, zmęczeni i szczęśliwi. Wygraliśmy klasę 6 w sobotę. Najbardziej jednak cieszy fakt, że podczas całego rajdu pokazaliśmy szybkie, równe tempo. Awaria pozbawiła nas szans na zwycięstwo w „ośce”. Do zobaczenia na Verva Street Racing! - dodaje Michał Kuśnierz.
Wsparcia podczas startów w 2012 udzielają nam firmy: Firma GRYC - www.gryc.com.pl, Faza, Siso oraz Mercury. Patronat medialny nad załogą objęły: iTV, Świat Szkła, Wydawnictwo Faktor - www.wydawnictwofaktor.pl, Antyradio oraz Magazyn OKtany - oktany.eu. Serwisem Citroëna C2 R2 Max zajął się HIGH-TEC - www.high-tec.pl.

źródło: informacja prasowa