Rajdy  »  IRC  »  Aktualności  »  Rajd Barum - Kopecky ucieka, pech Bouffiera
IRC

Rajd Barum - Kopecky ucieka, pech Bouffiera

2010-08-28 - M. Jermakow     Tagi: Oleksowicz, Kopecky, Rajd Barum, IRC, S2000, Wyniki, ME, Bouffier
Czech zapisał na swoje konto dwa pierwsze poranne oesy. Po trzech odcinkach specjalnych nad drugim Juho Hanninenem ma 6,2 sekundy przewagi. Trzeci jest Kris Meeke (+10,3). Drugi dzisiejszy oes okazał się pechowy dla Bryana Bouffiera. Mistrz Polski po udanym początku wypadł z trasy, stracił ponad 16 sekund i w generalce spadł na dziewiątą lokatę. Pierwszy dzisiejszy oes wygrał Kopecky. Drugi był Hanninen (+2,8) a trzeci Bouffier (+3,5). Czwartą pozycję niespodziewanie zajął Thierry Neuville (+4,7). 5,1 sekundy stracił Wilks, który miał piąty czas.

Poranny odcinek okazał się pechowy dla Macieja Oleksowicza. Polak zanotował ponad 40 sekundy straty i uplasował się dopiero w czwartej dziesiątce rajdu.
IRCIRC
Drugi dzisiejszy oes to kolejne zwycięstwo Kopecky'ego. 1,2 sekundy stracił Hanninen. Trzeci był Meeke (+1,3), który po kłopotach Bouffiera awansował na podium w generalce.