Rajdy  »  RMF 4racing Team na rajdowym szlaku
Maciej Albinowski

RMF 4racing Team na rajdowym szlaku

2012-04-30 - Ł. Łuniewski     Tagi: Zapowiedzi, 4x4, Albinowski, Kufel, Płuciennik, Magam Trophy, Baja Gothica
Bardzo pracowicie spędzą najbliższe dni zawodnicy RMF 4racing Team. Robert Kufel i Dominik Samosiuk po raz kolejny wyruszą w bój w najcięższym rajdzie przeprawowym w Europie - owianym sławą - Magam Trophy. Z czasem na leśnych duktach i piaszczystych szutrach zmierzą się Rafał Płuciennik, Aleksander Fazi Szandrowski i Maciek Albinowski. Magam to rajd znany niemal każdemu - mówi Robert Kufel. Ekstremalnie trudny, bardzo wymagający i ciekawy. Spotkamy tu liczne wodne przeprawy, zdradliwe bagna i strome trawersy. Walka będzie trwała do ostatniego metra na finiszowym etapie - charakteryzuje zmagania wokół Miastka na Pomorzu kierowca RMF 4racing Team, który uznawany jest za jednego z pretendentów do zwycięstwa w tych zawodach. Będziemy walczyć, realizować się i dobrze bawić. To nasze życie! - kończy zwycięzca Magam Trophy.

Międzynarodowy maraton terenowy Magam Trophy potrwa od 1 do 5 maja 2012 a swój start zapowiedziała cała przeprawowa czołówka z Europy.

W czasie gdy Robert i Dominik będą już niemal finiszować, swoją rywalizację w zupełnie innym terenie rozpoczną inni zawodnicy RMF 4racing Team. Aleksander Fazi Szandrowski prowadzony przez Rafała Płuciennika na pokładzie terenówki oraz Maciek Albinowski na quadzie wystąpią w Baja Gothica - międzynarodowym rajd nawigacyjnym typu cross country, którego trasy zlokalizowane zostały w przepięknej okolicy Zalewu Koronowskiego.
Cieszymy się, że po raz kolejny będzie nam dane uczestniczyć w rajdzie realizowanym przez klan Derengowskich - śmieje się Rafał Płuciennik. Imprezy przez nich organizowane zawsze stoją na wysokim poziomie organizacyjnym a na starcie na pewno pojawią się zawodnicy z Polski, Dani, Holandii. To dla nas kolejna próba i kolejne wyzwanie. Stawimy mu czoła najlepiej jak potrafimy - kontynuuje twórca RMF 4racing Team.

Załogi przebędą niemal 400 km odcinków specjalnych pomiędzy 4 a 6 kwietnia.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Forza Horizon 4 - dodatek LEGO Speed Champions


źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

RMF 4racing Team na rajdowym szlaku