Rajdy  »  Mistrzostwa Świata WRC  »  Aktualności  »  Kolejne etapy Rajdu Niemiec bez Michała Kościuszko
Michał Kościuszko

Kolejne etapy Rajdu Niemiec bez Michała Kościuszko

2013-08-23 - P. Krupka     Tagi: Rajd Niemiec, WRC, Kościuszko
Załoga LOTOS Rally Team nie wystartuje do sobotniego etapu Rajdu Niemiec. Michał Kościuszko, który doznał urazu kręgosłupa podczas pierwszego piątkowego odcinka specjalnego musiał wycofać się z dalszej rywalizacji.
 
Ze strefy technicznej po pierwszej dzisiejszej pętli Michał Kościuszko został odwieziony do szpitala, gdzie przeszedł serię badań. Postawiona diagnoza nie pozwoliła mu na dalszy udział w rajdzie.
Michał KościuszkoMichał Kościuszko
„Na szczęście nie ma złamań, ale uraz jest na tyle poważny, że lekarze wykluczyli mój powrót na trasę w dniu jutrzejszym. Otrzymałem silne leki przeciwbólowe i mam nadzieję, że wieczorem będę mógł wrócić do hotelu. Bardzo żałuję, że musiałem rajdówkę zamienić na karetkę i że nie wrócimy jutro na trasę rajdu. Teraz najważniejsza będzie rehabilitacja w Polsce i odzyskanie pełnej sprawności na Rajd Polski” - powiedział ze szpitala w Trewirze Michał.
 
Strategicznym partnerem zespołu LOTOS Rally Team jest Grupa LOTOS. Partnerami wspierającymi starty Michała Kościuszko są także marka paliw LOTOS Dynamic, marka olejów silnikowych LOTOS oraz marka Red Bull. Wsparcie medialne zapewnia RMF FM oraz TVP Sport.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
24h Le Mans 2018 - highlights


źródło: inf. prasowa

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Kolejne etapy Rajdu Niemiec bez Michała Kościuszko