Rajdy  »  Kajetanowicz rozstał się z pilotem
Kajetanowicz rozstał się z pilotem

Kajetanowicz rozstał się z pilotem

2018-03-03 - G. Filiks     Tagi: Kajetanowicz, Baran, Rajdy
Kajetan Kajetanowicz już nie będzie startował w rajdach z Jarosławem Baranem. O rozstaniu z pilotem poinformował w mediach społecznościowych.

Baran siedział na prawym fotelu popularnego "Kajto" od 2009 roku. W sezonach 2010-2013 zdobyli razem cztery tytuły mistrzów Polski, a w latach 2015-2017 trzykrotnie zostali mistrzami Europy. Niestety, historia słynnego duetu dobiegła końca.
Kajetanowicz rozstał się z pilotemKajetanowicz rozstał się z pilotem

„Za nami 9 lat współpracy opartej na olbrzymim zaufaniu. Łączy nas wiele sukcesów, ekscytujących sportowych momentów oraz niezapomnianych wspomnień".
- napisał Kajetanowicz na Facebooku.

„Jako duet zdobyliśmy wszystko, o czym marzyliśmy. Może nawet więcej. Wystartowaliśmy w 80 rajdach i wygraliśmy 31 z nich. Ponad pięćdziesiąt ukończyliśmy na podium. Naszym łupem w Mistrzostwach Polski i Mistrzostwach Europy padło 308 odcinków specjalnych. Cztery razy triumfowaliśmy w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski. W ubiegłym roku, jako pierwsi w historii zdobyliśmy po raz trzeci z rzędu tytuły Rajdowych Mistrzów Europy".
Kajetanowicz rozstał się z pilotemKajetanowicz rozstał się z pilotem
„Przez lata zgodnie podejmowaliśmy liczne decyzje. Ostatnią z nich jest rozpoczęcie kolejnych, nowych wyzwań, które każdy z nas zrealizuje osobno. Dziękujemy wszystkim: naszym Partnerom, dziennikarzom, Kibicom oraz bliskim i przyjaciołom za wsparcie, życzliwość, dobre słowo i doping. Za wiarę w nasze umiejętności i zachęcanie do ciągłego rozwoju. Mamy nadzieję, że ten miniony czas naszego wspólnego ścigania, pozostanie w Waszej pamięci, jako wyjątkowy w historii polskich i europejskich rajdów".
Kajetanowicz wciąż nie podał swoich planów na 2018 rok.
Kajetanowicz rozstał się z pilotemKajetanowicz rozstał się z pilotem

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Tesla Model 3 Performance jedzie po rekord na Laguna Seca


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Kajetanowicz rozstał się z pilotem