Rajdy  »  Rajdowy Puchar Polski  »  Aktualności  »  Habaj kończy sezon Barbórką Cieszyńską
Łukasz Habaj

Habaj kończy sezon Barbórką Cieszyńską

2013-11-15 - P. Krupka     Tagi: Habaj, RPP, Rajd Cieszyńska Barbórka
Rajd Cieszyńska Barbórka, który tradycyjnie już kończy rywalizację w Rajdowym Pucharze Polski, będzie stanowił także ostatni występ załogi eSKY.pl Rally Team w sezonie 2013, który okazał się niezwykle emocjonujący i podczas którego Łukaszowi Habajowi i Piotrowi Wosiowi udało się wygrać pierwszą w karierze rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.
Łukasz HabajŁukasz Habaj
Łukasz Habaj: Przed startem w Rajdzie Cieszyńska Barbórka udało nam się potestować naszego Lancera Evo IX R4. Po pokonaniu ponad 70 kilometrów, które były bardzo udane, pojawiły się pewne problemy z samochodem. Okazało się, że doszło do awarii wału korbowego. Dzięki niezwykle ciężkiej i całonocnej pracy mechaników z Rallytechnology możemy wystartować w tej imprezie, za co należą im się ogromne podziękowania.

Jeśli chodzi o mnie, mam nadzieję, że rozpocznę zmagania jak w 2004 roku, gdy na tych trasach za kierownicą Fiata Seicento wygrałem pierwszy odcinek specjalny klasyfikacji generalnej. Cieszę się, że mogę wystartować w tej imprezie. Lista zgłoszeń liczy wiele silnych pozycji, a odcinki specjalne są bardzo ciekawe. Na trasie znajduje się dużo błota, a oesy są zróżnicowane: od wolnych i wąskich partii po szerokie i szybkie "autostrady". Naszą jazdą postaramy się podziękować kibicom eSKY.pl Rally Team za ten cały, niezwykle ciężki sezon.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Cupra zapowiada nowy koncept


źródło: inf. prasowa

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Habaj kończy sezon Barbórką Cieszyńską