Rajdy  »  Mistrzostwa Europy  »  Aktualności  »  ERC: Rajd Rzeszowski zaprasza do bezpłatnych stref kibica
ERC: Rajd Rzeszowski zaprasza do bezpłatnych stref kibica

ERC: Rajd Rzeszowski zaprasza do bezpłatnych stref kibica

2017-07-15 - G. Filiks     Tagi: Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Polski, ERC, RSMP, Rajd Rzeszowski
Tegoroczne zmagania uczestników Rajdowych Mistrzostw Europy oraz Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w ramach 26. Rajdu Rzeszowskiego (3-5 sierpnia) będzie można zobaczyć na żywo bez biletów, w aż 43 wyznaczonych strefach kibica.

Widowiskowe lokalizacje stref umożliwiają bezpieczne oglądanie rajdu. Organizatorzy zadbali o dogodny dojazd. Najwięcej wyznaczonych miejsc dla fanów zlokalizowanych będzie na odcinku Pstrągowa - 11. Dziesięć zostanie umieszczonych w Grudnej, osiem w Lubeni, sześć w Korczynie oraz po cztery w Niechobrzu i Wysokiej. Mapy wszystkich odcinków specjalnych są opublikowane na stronie rajdu w zakładce Kibice - LINK. Zaznaczono tam wszystkie powyższe strefy widokowe. Bezpłatne będzie również wejście do Parku Serwisowego, gdzie można będzie spotkać wszystkich zawodników i podejrzeć pracę ich mechaników. Żadnego prawdziwego kibica nie może zabraknąć również na czwartkowej ceremonii startu, w Galerii Millenium Hall w Rzeszowie oraz w sobotę na mecie na rzeszowskim rynku.

Oprócz bezpłatnych odcinków, dla kibiców dostępne będą także oficjalny program i mapy rajdu, które będą dystrybuowane w trakcie trwania zawodów.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
24h Le Mans 2018 - highlights


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

ERC: Rajd Rzeszowski zaprasza do bezpłatnych stref kibica