Rajdy  »  Rajdowy Puchar Polski  »  Aktualności  »  Duda/Janasz przed Rajdem Karkonoskim 2014
Duda/Janasz

Duda/Janasz przed Rajdem Karkonoskim 2014

2014-05-27 - P. Krupka     Tagi: Rajd Karkonoski, RPP
Michał Duda(AMK Polski):  Naprawdę ciekawy rajd przed nami. Rzekłbym, że Karkonoski to jedna z bardziej technicznych i trudnych eliminacji Rajdowego Pucharu Polski. Zresztą widać to było po ilości załóg, które w całości dojechały na metę w zeszłym roku. Razem z Jarkiem cały czas dopracowujemy opis i patrząc na wyniki ze Świdnickiego, myślę że są jakieś efekty. Rozkręcamy się z rajdu na rajd i tylko kilo metrów oesowych nam brakuje (awaria przegubu na Rajdzie Świdnickim). Pewnych awarii nie da się wykluczyć ale jesteśmy dobrej myśli na ten rajd i liczymy, że tym razem stawimy się na mecie.
Duda/Janasz
Jarosław Janasz (AMK Sudecki):  Start w  Rajdzie Karkonoskim to moje kolejne marzenie które zostanie zrealizowane w tym roku. Odcinki tego rajdu będą dla mnie sporym wyzwaniem "nawigacyjnym" ale wierzę w to że dam sobie radę i Michał nie będzie miał zastrzeżeń do mojej pracy. Rajd Karkonoski słynie z bardzo dobrej organizacji i niesamowitej sportowej atmosfery. Liczę na to, że po awarii jaka dopadła nas na Rajdzie Świdnickim tym razem osiągniemy metę.
Nasz start nie byłby możliwy bez wsparcia naszych sponsorów którym serdecznie dziękujemy.


Start załogi Duda / Janasz wspierają: Stomil Agro- dystrybucja sprzętu rolniczego, Wost Tynk Kraków, RAPMET- producent wyrobów metalowych , Project XS Kraków, Baccarat Live Club Kraków, Staffa-rozpórki kielichów, Smółka Serwis Filipowice

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Cupra zapowiada nowy koncept


źródło: inf. prasowa

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Duda/Janasz przed Rajdem Karkonoskim 2014