Rajdy  »  Drezno - Wrocław - tydzień w kurzu i błocie największych polskich poligonów
Drezno - Wrocław

Drezno - Wrocław - tydzień w kurzu i błocie największych polskich poligonów

2012-06-27 - Ł. Łuniewski     Tagi: Zapowiedzi, 4x4, Drezno - Wrocław
RMF 4racing Team to największy i najmocniejszy polski zespół ścigający się w rajdach terenowych. Tworzą go doświadczeni zawodnicy, których off-roadowa kariera naznaczona jest zwycięstwami w najtrudniejszych rajdach w kraju i na świecie. Po efektownym zwycięstwie w międzynarodowym rajdzie Baja Challenge, zawodnicy RMF 4racing Team już w sobotę staną na starcie legendarnego maratonu Drezno-Wrocław. Jesteśmy grupą pasjonatów i zarazem totalnych wariatów, bo tego, czym się zajmujemy inaczej nazwać nie można - mówi założyciel i zawodnik RMF 4racing Team Rafał Płuciennik. RMF4racing Team to zespół złożony z przyjaciół - wspaniałych ludzi, którzy się wspierają i lubią. Przede wszystkim jednak, to profesjonalny zespół sportowy, który ściga się w rajdach cross-country i rajdach przeprawowych po Polsce i świecie. To nowy projekt o wielkich ambicjach - dodaje Płuciennik.

Jak dotąd ambitne plany startowe RMF 4racing Team realizował konsekwentnie. Od początku rajdowego sezonu zespół stawał na podium najbardziej prestiżowych imprez w kraju: MT Rally, Baja Gothica, Magam Trophy, Baja Challenge, Puchar Polski Off-road. Teraz Team zmierzy się z czołówką światowego off-roadu podczas maratonu Drezno-Wrocław. Przed zawodnikami 1100 km trasy prowadzącej przez największe polskie poligony, od Drawska po Żagań.
Drezno-Wrocław to jeden z najtrudniejszych rajdów w Europie. Każdy etap to około 8 prób przeprawowych rozjeżdżonych przez ciężki sprzęt wojskowy. W połączeniu z szybkimi i trudnymi nawigacyjnie odcinkami to niesamowite wyzwanie i przygoda - mówi Robert Kufel zawodnik RMF 4racing Team.

Barwy RMF 4racing Team reprezentować będzie dobrze znana w off-roadowym środowisku załoga Robert Kufel/Dominik Samosiuk. Rywalizajca potrwa 8 dni i zakończy się w Niemczech.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Forza Horizon 4 - dodatek LEGO Speed Champions


źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Drezno - Wrocław - tydzień w kurzu i błocie największych polskich poligonów