Rajdy  »  Mistrzostwa Polski  »  Aktualności  »  Rajd Lotos 2012 - lista zgłoszeń została opublikowana
Rajd Lotos

Rajd Lotos 2012 - lista zgłoszeń została opublikowana

2012-02-10 - Ł. Łuniewski     Tagi: Rajd Lotos, RSMP, Lista zgłoszeń, RPP
28 załóg w RSMP i 18 w RPP wyraziło chęć startu w otwierajacym sezon rajdowy w Polsce Rajdzie Lotos, który zostanie rozegrany w przyszłym tygodniu.

Pierwszy numer startowy od organizatorów otrzymał Kajetan Kajetanowicz, który wystartuje Subaru Imprezą klasy 2. Za Mistrzem Polski ustawiono Michała Bębenka i Grzgorza Grzyba, którzy pojawią się za kierownicami Peugeotów 207 S2000. Kolejne numery startowe organizatorzy przyznali Tomaszowi Kucharowi (Subaru Impreza), Wojciechowi Chuchale (Subaru Impreza) oraz Janowi Chmielewskiemu (Citroen DS3 R3), u którego na prawym fotelu zasiądzie Paweł Drahan.

Z samochodów S2000 będzie korzystał także Maciej Rzeźnik (207) oraz Jarosław Kołtun (Fiesta).

Do samochodów napędzanych na cztery koła zasiądą także: Krzysztof Oleksowicz (Subaru Impreza), Daniel Chwist (Subaru Impreza), Mariusz Nowocień (Mitsubishi Lancer Evo X), Mariusz Małyszczycki (Mitsubishi Lancer Evo IX) oraz Piotr Krotoszyński (Mitsubishi Lancer Evo IX).

W Fieście R2 wystartuje Rafał Stalmach, Łukasz Byśkiniewicz i Hubert Ptaszek. W DS3 R3 obok Jana Chmielewskiego pojawi się Szymon Kornicki.
Na starcie zabraknie Wicemistrza i Drugiego Wicemistrza Polski: Bryana Bouffiera i Michała Sołowowa.

W RPP pierwszy numer startowy przyznano Jarosławowi Szei, który wystartuje Oplem Astrą. Dwójkę na swoją rajdówkę naklei Damian Tomala, a trójkę Daniel Żarna.

Lista Zgłoszeń RSMP
Lista Zgłoszeń RPPDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Rajd Lotos 2012 - lista zgłoszeń została opublikowana