Rajdy  »  Rajd Czechowicki wystartuje w najbliższy weekend
Rajd Czechowicki

Rajd Czechowicki wystartuje w najbliższy weekend

2012-03-29 - Ł. Łuniewski     Tagi: Zapowiedzi, RD-3L, Rajd Czechowicki
W najbliższy weekend VI edycja Rajdu Czechowickiego, otworzy cykl Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska.

Imprezę rozpocznie piątkowy rekonesans i badanie kontrolne. W sobotę, 65 załóg wystartuje z placu Jana Pawła II przed UM Czechowice-Dziedzice o godz. 11.00, na którym zlokalizowana będzie także meta rajdu. Zawodnicy będą mieć do pokonania łącznie 6 OS-ów, po 5,5 km każdy, na które składają się dwie, trudne technicznie pętle, przejeżdżane trzykrotnie - Burzej i Bronów. Trasa rajdu wraz z dojazdami zamyka się w 100 km. Najdalsze fragmenty OS-ów zostały zaplanowane w odległości ok. 10 km od bazy rajdu. Zróżnicowane trasy znane z Rajdów Wisły, czy Rajdów Rafinerii Czechowice czekają zarówno na zawodników startujących w RSMŚ, jak i na tych ścigających się w RSMP i RPP.

Organizatorem VI edycji Rajdu Czechowickiego, jest Automobilklub Śląski wspierany przez prywatnych sponsorów: B.H. Podbeskidzie, Polbud Sp. Z o.o., Autotest, Motorefekt, III Jamak, Net Service, 4TELEBIM, Części TIR Chlebek oraz wszystkie startujące załogi. Dzięki przychylności burmistrza miasta Czechowic-Dziedzic, baza rajdu oraz park serwisowy będą zlokalizowane na terenach MOSiR-u, na którym odbędzie się także ceremonia wręczenia pucharów dla najlepszych zawodników.
Onboardy odcinków specjalnych i mapki, dostępne są na stronie internetowej rajdu www.rajdczechowicki.pl.źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Rajd Czechowicki wystartuje w najbliższy weekend