Rajdy  »  Moto Orkiestra Świątecznej Pomocy w Warszawie
WOŚP

Moto Orkiestra Świątecznej Pomocy w Warszawie

2009-12-02 - Ł. Łuniewski     Tagi: Kuchar, Oleksowicz, Lubiak, PZM, Moto Orkiestra
Automobilklub Polski już po raz szósty postanowił wesprzeć działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem Moto Orkiestra zagra na Autodromie Automobilklubu Polski, już 10 stycznia w godzinach 12:00 - 18:00. Wśród ryku silników jak zawsze zaplanowano wiele atrakcji. Najważniejszym wydarzeniem charytatywnej akcji będzie licytacja przejazdów z najlepszymi polskimi kierowcami rajdowymi po trasie odcinka specjalnego na Warszawskim Bemowie. Wiemy już, że zwycięzcy aukcji będą mogli usiąść na prawym fotelu takich wspaniałych rajdówek jak Toyota Corolla WRC, Subaru Impreza, Mitsubishi EVO, Lancia Delta Integrale czy Citroena C2 R2. Za ich kierownicami zasiądą znani zawodnicy - wicemistrz Polski Tomek Kuchar, Maciej Lubiak, Maciej Oleksowicz, Filip Nivette, Jacek Ptaszek, Mariusz Królikowski oraz Fabio Ghizzi. Podobnie jak w latach ubiegłych, będzie można obejrzeć z bliska samochody startujące w rajdach, wyścigach, rallycrossie oraz motocykle. Jak co roku nie zabraknie także ogródka off-road, gdzie każdy zainteresowany będzie mógł przejechać przez specjalnie przygotowany tor z przeszkodami.
Oprócz emocji związanych ze sportową jazdą, zaplanowano także pokaz akcji gaśniczej i ratownictwa drogowego oraz kurs pierwszej pomocy medycznej.

Do akcji przyłączyli się także znani polscy sportowcy, których pamiątki będzie można wylicytować podczas Moto Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na pewno największe emocje wzbudzą pamiątki podpisane przez Roberta Kubicę! Zapraszamy 10 stycznia w samo południe na Bemowski Autodrom AP! Więcej informacji na stronie www.motoorkiestra.plźródło: barborka.pl

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Moto Orkiestra Świątecznej Pomocy w Warszawie