Rajdy  »  Mistrzostwa Świata WRC  »  Aktualności  »  Michał Kościuszko wraca po dwumiesięcznej przerwie
Rajd Sardynii 2013

Michał Kościuszko wraca po dwumiesięcznej przerwie

2013-08-19 - P. Krupka     Tagi: Rajd Niemiec, WRC, Kościuszko
Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak po dwumiesięcznej przerwie wracają na trasy Rajdowych Mistrzostw Świata. Rozpoczynający się w czwartek ADAC Rallye Deutschland będzie dla załogi LOTOS Rally Team siódmym startem w tegorocznym cyklu WRC. W 9 rundzie Mistrzostw Świata Michał i Maciek pojadą Fordem Fiestą WRC obsługiwaną przez M-Sport. "W niedzielę mieliśmy możliwość testowania na suchej i mokrej nawierzchni" - mówi Michał Kościuszko. "Jest to tym bardziej cenne, że to nasze pierwsze kilometry samochodem WRC na nawierzchni asfaltowej. Dzięki wsparciu naszego partnera, Grupy Lotos, na niemieckich asfaltach wystartujemy Fordem Fiestą WRC."
Rajd Sardynii 2013Rajd Sardynii 2013
"Rajd Niemiec to trzy różne charakterystyki odcinków od krętych winnic po poligony wojskowe asfaltowo betonowe z niebezpiecznymi zaporami czołgowymi oraz bardzo szybkie fragmenty przypominające asfaltową Katalonię. Pomimo tego, że w ubiegłym roku wygraliśmy ten rajd w klasyfikacji PWRC, w tym roku zdecydowaliśmy się na robienie notatek od zera. Tak więc czeka nas sporo pracy na zapoznaniu."
- zakończył kierowca.
Strategicznym partnerem zespołu LOTOS Rally Team jest Grupa LOTOS. Partnerami wspierającymi starty Michała Kościuszko są także marka paliw LOTOS Dynamic, marka olejów silnikowych LOTOS oraz marka Red Bull. Wsparcie medialne zapewnia RMF FM oraz TVP Sport.

Informacje dotyczące startów Michała Kościuszko i Maćka Szczepaniaka są dostępne na stronie http://www.lotosrallyteam.pl/, a także na profilu „Emocje do pełna” http://www.facebook.com/EmocjeDoPelnaźródło: inf. prasowa

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
2

Komentarze do:

Michał Kościuszko wraca po dwumiesięcznej przerwie

Michał Kościuszko wraca po dwumiesięcznej przerwie
marrcus 2013-08-19 17:39
on to wogóle w kratkę jeździ, daje se już spokój czy czemu tak jest koniec kasy !?
Michał Kościuszko wraca po dwumiesięcznej przerwie
pawelk 2013-08-19 18:12
Fiesta jest droższa = mniej rajdów