Rajdy  »  Mistrzostwa Polski  »  Aktualności  »  Kuzaj kupił Peugeota 207 S2000?
Gdzie i czym wystartuje

Kuzaj kupił Peugeota 207 S2000?

2008-07-03 - Ł. Lach     Tagi: Peugeot 207, Kuzaj, S2000, Rajd Subaru, Peugeot
Leszek Kuzaj kupił Peugeota 207 S2000 z holenderskiej stajni Wevers Sport - dowiedzieliśmy się nieoficjalnie ze źródeł, które wcześniej informowały nas o kupnie Peugeota 207 S2000 przez Cersanit Rally Team.

Obsługą pojazdu miałby się zająć Kronos Racing, który wystawia 207-ki w cyklu IRC oraz wypożyczał taki samochód dla Krzysztofa Hołowczyca na Rajd Polski. Silnik do Peugeota, którym wcześniej jeździł Dennis Kuipers, miałby przygotować sam Kronos lub francuskie Sodemo Moteurs, tuner posiadający bogate doświadczenie z S2000.

Kuzaj, pauzujący w RSMP od Rajdu Polski, nie zdradza swoich planów na dalszą cześć sezonu.

Na początku tygodnia Kuzaj zastąpił na liście zgłoszeń Daniela Chwista, który zrezygnował ze startu Puntem S2000 w Rajdzie Subaru, więc automatycznie łączono go ze startem rajdzie, tym bardziej, że wcześniej widziano go na testach Punto S2000.

Czterokrotny mistrz Polski zapowiedział jednak, że pojawi się tylko na rozgrywanym w czwartek wieczorem prologu Rajdu Subaru w "samochodzie niespodziance" i na tym zakończy swój występ w 5. rundzie RSMP.

Funkcję kierowcy zespołu Subaru Poland Rally Team, którym w ostatnich latach zawsze był Kuzaj, na Rajdzie Subaru po raz drugi będzie pełnił Patrik Flodin jadący Imprezą N14. Tym razem nie znamy oficjalnej przyczyny takiego zabiegu. Przed Rajdem Polski jako powód podano kontuzję kręgosłupa„człowieka Subaru”, którym Kuzaj rzekomo już nie jest.
Aktualnie Kuzaj zajmuje się projektem niezwiązanym z rajdami. Allegro Power to cykl dziewięciu wakacyjnych imprez (pierwsza już w ten weekend w Łodzi) podczas których odbędą się pokazy samochodów ze stajni Kuzaj Dream Cars.V10.pl fot. kuzaj.pl

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Kuzaj kupił Peugeota 207 S2000?

Ice_man
Kuzaj kupił Peugeota 207 S2000?
Ice_man 2008-07-03 13:35
oj Leszek kombinator chyba już się sam pogubił w zeznaniach