Rajdy  »  Mistrzostwa Świata WRC  »  Aktualności  »  Kris Meeke zostanie kierowcą Skody?
Kris Meeke

Kris Meeke zostanie kierowcą Skody?

2012-07-26 - Ł. Łuniewski     Tagi: Skoda, WRC, IRC, Meeke
Autosport poinformował, że Kris Meeke rozmawiał ze Skodą Motorsport w sprawie ewentualnego angażu do czeskiej marki, która w przyszłym roku może zrobić sobie roczną przerwę w startach.

Obie strony nie chcą jednak zdradzać szczegółów rozmów. Według Autosportu Meeke miałby zająć się pracami rozwojowymi nad Fabią R5, która ma zadebiutować w 2014 roku. W 2013 roku Meeke może także zastąpić w zespole Skoda UK Andreasa Mikkelsena, który jest blisko podpisania umowy z Volkswagenem. Kris Meeke jest blisko Skody, ale jeszcze więcej pytań związanych jest z losami marki. Jeśli Skoda wygra w tym roku, jest niemal pewne, że w przyszłym roku skupi się nad pracami nad Fabią R5. Meeke brał już udział w rozwoju kilku dobrych samochodów - mówił informator.

Nadal mam dobre stosunki z Mini, ale kontrakt się skończył. Rozmawiam o przyszłym sezonie z tyloma ludźmi z iloma jestem w stanie. Jeśli będę pracował z zespołem, który doceni moje zdolności będę zadowolony. Pozostaję realistą. W tym roku zniknąłem, ale chcę wrócić w przyszłym sezonie - mówił Meeke.źródło: Autosport

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Kris Meeke zostanie kierowcą Skody?