Rajdy  »  30000 KM na 4. impreza & evo Rally Sprint
30000 KM na 4. impreza & evo Rally Sprint

30000 KM na 4. impreza & evo Rally Sprint

2009-09-06 - Ł. Lach     Tagi: Mitsubishi, Subaru, Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer
Do organizatorów 4. impreza & evo Rally Sprintu napłynęło 85 potwierdzonych zgłoszeń. W ostatniej chwili swój udział zapowiedzieli znany z GSMP Tomasz Mikołajczyk oraz pilot Michała Bębenka, jego brat Grzegorz. Zapowiada się wspaniałe widowisko a wstęp na tor Fiata w Tychach jest bezpłatny dla kibiców! Już w najbliższą niedzielę, 06.09. na torze Fiat Auto Poland w Bieruniu k/Tychów odbędzie się 4.impreza & evo Rally Sprint. Ten wyjątkowy pojedynek kierowców Subaru Imprez Turbo oraz Mitsubishi Lancerów Evolution w każdej edycji gromadzi coraz więcej chętnych do walki z czasem. Moc wszystkich zgłoszonych samochodów przekracza 30 000 KM, co daje imponujący wynik 352 KM na jeden egzemplarz. Po nagrodę główną, w wysokości 10 000 zł, może sięgnąć zarówno totalny debiutant jak i absolutny zawodowiec. Formuła otwartej rywalizacji pozwala amatorom na porównanie swoich umiejętności z rezultatami kolegów z Rajdowych czy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.  
Michał i Grzegorz Bębenkowie - jedna z najlepszych załóg w RSMP - również pojawią się na 4. impreza & Evo Rally Sprincie. Tym razem jednak w zupełnie innych rolach...

„Postanowiliśmy wspólnie z bratem Grzegorzem skorzystać z zaproszenia i pojawić się na czwartej edycji impreza & evo Rally Sprintu" - mówi Michał. "Nasze zadania podczas niedzielnego spotkania w Tychach będę zupełnie inne od tych, do których przyzwyczailiśmy kibiców rajdowych. Ja wystąpię w roli gościa i będę się starał udzielić kilku cennych rad początkujących kolegom oraz z przyjemnością wręczę nagrody zwycięzcom. Grzegorz wystartuje razem z żoną naszym Subaru STI".
„W tym roku 4turbo.pl tworząc niezwykle ciekawą formułę spotkania z atrakcyjnymi nagrodami, bez trudu zapełniło listę uczestników jak również potwierdziło udział wielu gości i kibiców. Mamy nadzieję, że nasza obecność przyczyni się do rozpowszechniania tego typu wydarzeń, podczas których właściciele Subaru Imprez Turbo i Mitsubishi Lancerów Evo IX mogą zmierzyć się w pasjonującej walce na odpowiednio do tego przygotowanej i zabezpieczonej trasie” - podsumowuje Michał Bębenek.

Dzięki obecności braci z Bochni oraz Michała Streera, na 4. impreza & evo Rally Sprint zobaczymy aż trzech uczestników rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata, rajdu Polski 2009. Na starcie będą znane  z RSMP i GSMP nazwiska: Mariusz Stec, Marek Nyga, Mariusz Łoś, Michał Streer, Tomasz Mikołajczyk, Grzegorz Bębenek. Wyścigi torowe będą reprezentować Maciej Steinhof (VW Polo Cup) i Rafał Grzesiński (Kia cee`d Cup).

Niestety, Kajetan Kajetanowicz, mimo wcześniejszych zapowiedzi nie uzyskał zgody na pojawienie się na imprezie 4turbo.pl, tym razem nie będzie więc szans na spotkanie z kierowcą Subaru Poland Rally Team. Czas na pozytywne informacje:  Krzysztof  Janisz po testach Subaru Imprezy N14 podjął decyzję o starcie, weźmie więc udział w Rally S princie jako uczestnik a nie jako kierowca funkcyjnej ‘zerówki’. Kolejną dobrą informacją jest potwierdzony już udział w imprezie Zbigniewa Steca. Właściciel stajni rajdowej Stec Ralliart poprowadzi  670-konne Evo VI!
Serwis www.wyscigigorskie.pl zapewni relację on-line z 4. impreza & evo Rally Sprintu dla wszystkich, którzy nie będą mogli podziwiać zmagań uczestników na żywo. My jednak serdecznie zapraszamy i namawiamy wszystkich do odwiedzenia w niedzielę(6.09) Bierunia k/Tychów i kibicowania na żywo w trakcie 4.impreza & evo Rally Sprintu.

Pierwszy przejazd już o 11:30
Do zobaczenia na 4. impreza & evo Rally Sprint!

Sponsorzy: 4turbo.pl, Pectel Control Systems, Dark Dog, Caffe Vergnano, printeria.pl, RCworld.pl, remap.pl, HI-TEC, RaceandRally.pl, SwissVax, Hankook, Fa men.

Partnerzy medialni: magazyn rajdowy WRC, autoklub.pl, exoticcars.pl, magazyn kmh, kajtoognia.pl, wyscigigorskie.pl, magazyn GT, motokibic.tv, RMF Maxxx.

Oficjalna strona imprezy: www.rallysprint.4turbo.plźródło: 4turbo.pl

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

30000 KM na 4. impreza & evo Rally Sprint