Rajdy  »  Imprezy amatorskie  »  Rajd Skierniewicki zaprasza na start
Auto Klub Skierniewice

Rajd Skierniewicki zaprasza na start

2012-05-02 - Ł. Łuniewski     Tagi: Zapowiedzi, Rajd Skierniewicki
Już 13 maja odbędzie się długo wyczekiwana II runda prestiżowych Mistrzostw Okręgu Łódzkiego w amatorskich rajdach samochodowych. Tym razem gospodarzem imprezy jest Auto Klub Skierniewice, który na 3.Rajd Skierniewicki zaplanował sporo atrakcji.

Trasa rajdu, składa się z 10 odcinków specjalnych porozrzucanych w okolicach miasta i jak na amatorskie rajdy jest bardzo długa i wymagająca. Baza rajdu znajdować się będzie na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach gdzie dodatkowo na 3 odcinkach specjalnych zawodnicy walczyć będą o super puchar PWSZ. 3.Rajd Skierniewicki jest także rundą Mistrzostw Auto Klubu Skierniewice gdzie o najwyższe laury w klasyfikacji rocznej walczyć mogą zawodnicy z licencjami sportów samochodowych, oraz II rundą AKS126p Challenge - gdzie w czasie 5 imprez w roku posiadacze popularnych maluchów w wersjach rajdowych jak i cywilnych walczą o miano najlepszego.

Jedną z większych atrakcji II rundy MOŁ będą starty zawodników rodem z Mistrzostw Polski w tym reprezentantów Auto Klubu Skierniewice Piotra Połeć z Michałem Wiśniewskim (liderem zespołu ICH TROJE) w kultowej Toyocie Celicy GT4 w specyfikacji A grupowej. Fani rajdów oraz Michała Wiśniewskiego, już po zakończeniu wzmagań w czasie Pikniku Motoryzacyjnego nad zalewem Zadębie będą mogli osobiście porozmawiać z naszymi gośćmi oraz obejrzeć z bliska auto które niegdyś zdobywało najwyższe laury na całym rajdowym świecie.
"Oesy" są tak ułożone aby zapewnić moc wrażeń zarówno kibicom jak i zawodnikom, twarda nawierzchnia z naniesionym, zwanym w rajdowym sloganie, syfem, gwarantuje niezapomniane emocje. Zapraszamy już 13 maja spotkajmy się w Skierniewicach.

Więcej informacji w tym szczegółowy harmonogram znajduje się na: https://www.facebook.com/AKSkierniewice

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Cupra zapowiada nowy koncept


źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Rajd Skierniewicki zaprasza na start