Rajdy  »  Mistrzostwa Polski  »  Aktualności  »  Rajd Kaszub: Bryan Bouffier pokonuje polską koalicję! Habaj najlepszy na Power Stage
RSMP w sezonie 2015

Rajd Kaszub: Bryan Bouffier pokonuje polską koalicję! Habaj najlepszy na Power Stage

2015-06-21 - P. Krupka     Tagi: RSMP, Rajd Kaszub
Bryan Bouffier łatwo dowiózł swoją przewagę, jaką wypracował w Rajdzie Kaszub. Francuski kierowca na drugiej dzisiejszej pętli wygrał OS6 a potem na OS8 (OS7 odwołano) zajął trzecią pozycję, z czasem o 0.1s gorszym niż Grzegorz Grzyb, który zakończył rajd na drugiej pozycji. Łukasz Habaj uzupełnił podium. W TOP5 znaleźli się kierowcy Fordów Fiesta. OS6 - Wieżyca 2: Bouffier już po OS6 mógł być niemal pewny wygranej, ponieważ powiększył o kolejne trzy sekundy przewagę nad Grzegorzem Grzybem. Pomiędzy tym duetem uplasował się jeszcze Łukasz Habaj. Dalej, na czwartym miejscu z ogromną stratą 15.7s znalazł się Tomasz Kuchar. Reszta była tłem - Maciej Oleksowicz stracił już 24.8s.
RSMP w sezonie 2015RSMP w sezonie 2015
OS7 - Gdańsk 2: Uliczny przejazd wygrał tym razem Łukasz Habaj. Drugie miejsce ze stratą 2.7s zajął Grzyb, a trzecie Bouffier (+2.8s). Taki sam czas jak Francuz miał również Maciej Oleksowicz. Tomasz Kuchar zajął piątą pozycję.

Klasyfikację samochodów z napędem na jedną oś wygrał Brzeziński, pilotowany przez Bobę. Drugie miejsce zajął Poloński.
RSMP, Rajd Kaszub 2015: klas. końcowa (czołowa 10.)