Rajdy  »  Martin Kaczmarski: Damy z siebie maksimum energii, sił i umiejętności
Martin Kaczmarski

Martin Kaczmarski: Damy z siebie maksimum energii, sił i umiejętności

2012-09-06 - Ł. Łuniewski     Tagi: Zapowiedzi, Rally Kosice, 4x4, Kaczmarski
Już od jutra KRD TEAM w Szczecinie. Załoga Martin Kaczmarski oraz Bartłomiej Boba wystartują w rajdzie Baja Poland. W rundzie Pucharu Świata w Rajdach Terenowych FIA pojadą super szybkim Bowlerem Nemesis Dakar. Dla Martina i Bartka będzie to drugi rajd typu baja w ich rajdowej karierze. Damy z siebie maksimum energii, sił i umiejętności. Nasz Bowler bardzo dobrze radzi sobie w trudnym terenie. Jego mocną stroną jest z całą pewnością zawieszenie. W Szczecinie trasy są kręte, niektóre fragmenty ciasne, będą wzniesienia i dziury, nasze auto powinno bez problemu sobie z tym poradzić. Będzie to dopiero nasz drugi start w tego typu zawodach, liczymy jednak na to, że przygotowanie zarówno teamu jak i auta pozwoli nam nawiązać równą walkę z mocnymi konkurentami - mówi Martin Kaczmarski.

Na starcie oprócz załogi KRD TEAM zobaczymy nauczyciela Martina Kaczmarskiego Krzysztofa Hołowczyca, Stephane'a Peterhansela, czy Michała Wiśniewskiego.

Miasteczko rajdowe Baja Poland w tym roku powróciło na poligon przy osiedlu Zawadzkiego w Szczecinie. Na piątek 7 września organizator zaplanował krótki niespełna 13 kilometrowy prolog. W sobotę załogi wyjadą na odcinki specjalne zlokalizowane na Poligonie w Drawsku Pomorskim. W niedzielę rajd przenosi się do Szczecina. Łączna długość trasy rajdu wynosi 783,18km.
Nikt z kibiców nie powinien się nudzić podczas najbliższego weekendu. W samym miasteczku serwisowym będzie możliwość zobaczenia z bliska teamów fabrycznych oraz ekip serwisowych, w tym KRD TEAM. Impreza tej rangi odbywa się po raz pierwszy w Polsce.

Więcej informacji na stronach: krdteam.pl, bajapoland.eu oraz na fanpage’u facebook/krdteam

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Forza Horizon 4 - dodatek LEGO Speed Champions


źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Martin Kaczmarski: Damy z siebie maksimum energii, sił i umiejętności