Rajdy  »  Rajdowy Puchar Polski  »  Aktualności  »  LP Rally Team po Rajdzie Rzeszowskim
Łukasz Pieniążek w Rajdzie Rzeszowskim

LP Rally Team po Rajdzie Rzeszowskim

2014-08-15 - P. Krupka     Tagi: Rajd Rzeszowski, RPP
Załoga LP Rally Team, Łukasz Pieniążek i Ryszard Ciupka pechowo zadebiutowała w Rajdowym Pucharze Polski. 23. Rajd Rzeszowski zakończył się dla nich na pierwszym przejeździe odcinka specjalnego Wysoka, na którym wypadli z trasy efektownie ścinając słup energetyczny. Na szczęście załodze nic się nie stało, a sami zawodnicy są już myślami na starcie kolejnego rajdu.
Łukasz Pieniążek w Rajdzie RzeszowskimŁukasz Pieniążek w Rajdzie Rzeszowskim
Łukasz Pieniążek: Niestety nie tak miało to wyglądać. Odcinki specjalne okazały się naprawdę trudne, o czym świadczyć może fakt, że z 52. załóg, które wystartowały, do mety dotarło aż 20. mniej. Na nasze nieszczęście my również zaliczamy się do tej dwudziestki. Niestety na szybkim, lewym zakręcie popełniłem błąd, przez który wypadliśmy z drogi uderzając w słup.  Teraz pozostaje wyciągnąć z niego wnioski, aby to się więcej nie powtórzyło. Odbudowujemy samochód i postaramy się pojawić na odcinkach najszybciej, jak to możliwe. Dziękuję za wsparcie i miłe słowa, bardzo to doceniam. Do zobaczenia już niedługo!

Ryszard Ciupka: Za to kochamy ten sport - rajdy są nieprzewidywalne i nigdy nie można założyć, że wszystko pójdzie po naszej myśli. Dobrze odzwierciedla to także czołówka Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, gdzie zawodnicy również popełniali błędy i kończyli rajd w przydrożnych rowach. Wiemy co poszło nie tak, dlatego teraz będziemy mocno pracować nad tym, aby tych błędów nie powielać.
Starty załogi Łukasz Pieniążek i Ryszard Ciupka są możliwe dzięki firmom: Bastal, Storkpharm, El-Q oraz Złompol.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Cupra zapowiada nowy koncept


źródło: inf. prasowa

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

LP Rally Team po Rajdzie Rzeszowskim

LP Rally Team po Rajdzie Rzeszowskim
kibicujemy 2014-08-31 17:11
Witam, a ja zapraszam do zapoznania się z trasami II Etapu 60. Rajdu Wisły 2014, odbywającego się 6-7 września. Filmiki są nakręcone wg dostępnych map na stronieRajd-Wisly.pl, trasa może ulec zmianie OS Koniaków, bardzo ciekawy http://www.youtube.com/watch?v=qEJN3r8n1fU OS Kiczora, też podoba mi się http://www.youtube.com/watch?v=ggcGrP1FLEc OS Lipowa https://www.youtube.com/watch?v=JqUYD4302VE