Rajdy  »  Mistrzostwa Europy  »  Aktualności  »  Kubica testował na Wyspach Kanaryjskich. Zobacz wideo
Robert Kubica

Kubica testował na Wyspach Kanaryjskich. Zobacz wideo

2013-03-19 - P. Krupka     Tagi: Testy, ERC, Kubica

W poniedziałek na Gran Canarii odbywały się testy przed trzecią rundą Rajdowych Mistrzostw Europy (ERC). Przejazdy trwały do godziny 20:00, a jednym z kierowców którzy wzięli w nich udział był Robert Kubica wraz z zespołem PH Sport, który obsługuje Citroena DS3 RRC dla Polaka. Poza krakowianinem, zjawiło się kilku innych zawodników z czołówki.

Robert KubicaRobert Kubica
Na testach obecny był Craig Breen w Peugeocie wystawianym przez Sainteloc, a także jego partnerzy zespołowi Jeremi Ancian i Jean-Mathieu Leandri. W Fieście RRC zaprezentował się Daniel Oliveira - do niedawna startujący w mistrzostwach świata. Subay Imprezy sprawdzali Andreas Aigner oraz Laszlo Vizin - węgierski kierowca ogłosił właśnie program w ERC na ten rok. Skody Fabie S2000 testowali Antonin Tlustak i Janos Puskadi.

 
Na testach pojawiło się również fabryczne MINI od Prodrive - jeszcze do niedawna w specyfikacji WRC. W mistrzostwach świata (Rajd Szwecji) jechał nim Jarkko Nikara. Wcześniej startował nim  Dani Sordo. Na Rally Islas Canarias w aucie w specyfikacji RRC wystartuje Luis Monzon.

 

 


Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Cupra zapowiada nowy koncept


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Kubica testował na Wyspach Kanaryjskich. Zobacz wideo