Rajdy  »  Mistrzostwa Świata WRC  »  Aktualności  »  Gronholm kontra Loeb - przeżyj to jeszcze raz (wideo)
Gronholm kontra Loeb - przeżyj to jeszcze raz (wideo)

2007-09-03 - Ł. Lach     Tagi:

Dopiero ostatni odcinek specjalny Rajdu Nowej Zelandii - superoes Mystery Creek długości 3140 metrów rozstrzygnął o zwycięstwie Marcusa Gronholma. Znamy już wyniki - 0,3 sek. to najmniejsza różnica na mecie w historii, ale fani rajdów w Europie mieli ograniczoną możliwość bezpośredniego śledzenia rywalizacji, ponieważ ostatni odcinek rajdu rozpoczął się w niedzielę o godz. 4:18 polskiego czasu.

Teraz możemy doświadczyć tych emocji, oglądając relację, którą przeprowadziła telewizja Sky Sports. Najpierw Chris Atkinson wyjaśnił na swoją korzyść kwestię pojedynku o 4. miejsce. W czwartej minucie na trasę rusza Marcus Gronholm, a 2 minut później startuje Sebastien Loeb i wtedy emocje sięgają zenitu.